KOLORY ZIEMI, ZIELENIE I BRĄZY

40 WAZONÓW
18 ODMIENNYCH WZORÓW
RÓŻNE WYSOKOŚCI

Ten zestaw został zainspirowany naturą. Jest łagodny i wyrazisty. Jego kolory, mimo swojej intensywności, nadają spokoju. Barwy ziemi to odcienie, które idealnie sprawdzą się w stylu rustykalnym czy vintage, będą pięknie podkreślały wnętrza o charakterze skandynawskim, ale też bez problemu odnajdą się w klasycznych, eleganckich aranżacjach. Ach, jak pięknie jest żyć w zgodzie z naturą!

Komplet zawiera 40 wazonów o różnych kształtach i strukturze, gładkie, prążkowane i z kryształowymi wzorami, o wysokościach od 8cm do 27cm. Wazony dobraliśmy tak, żeby dobrze wyglądały jako całość, ale też bez problemu można było porozdzielać je na mniejsze zestawy i nie stracić przy tym spójności wystroju. 

320 zł

cena wypożyczenia

KOLORY ZIEMI, ZIELENIE I BRĄZY

40
WAZONÓW

18 ODMIENNYCH
WZORÓW

RÓŻNE WYSOKOŚCI

Ten zestaw został zainspirowany naturą. Jest łagodny i wyrazisty. Jego kolory, mimo swojej intensywności, nadają spokoju. barwy ziemi to odcienie, które idealnie sprawdzą się w stylu rystykalnym czy vintage, będą pięknie podkreślały wnętrza o charakterze skandynawskim, ale też bez problemu odnajdą się w klasycznych, eleganckich aranżacjach. Ach, jak pięknie jest żyć w zgodze z naturą!

Komplet zawiera 40 wazonów o różnych kształtach i strukturze, gładkie, prążkowane i z kryształowymi wzorami, o wysokościach od 8cm do 27cm. Wazony dobraliśmy tak, żeby dobrze wyglądały jako całość, ale też bez problemu można było porozdzielać je na mniejsze zestawy, nie tracąc przy tym spójności wystroju. 

320 zł

cena wypożyczenia

e-mail: KONTAKT@RYSAWAZONY.PL